Kursi, semināri un meistarklases


Dienas un vakara meikapa veidošana

Mērķis: Sniegt izpratni par jaunākajām tendencēm dienas un vakara meikapa veidošanā.

Stundu skaits: 9


Taisna piegriezuma kleitas izgatavošanas tehnoloģija

Mērķis: Sniegt izpratni par dažādiem apģērbu piegriezumiem, to ietekmi uz tērpa formas un proporciju veidošanos. Attīstīt spējas veikt konstruēšanu un modelēšanu konkrētam modelim atbilstoši modes tendencēm.

Stundu skaits: 36


Individuālā krāsu palete un garderobes komplektēšana

Mērķis: Sniegt izpratni par individuālo krāsu paleti, jaunākajām tendencēm garderobes komplektēšanā.

Stundu skaits: 9


Matu kopšana

Mērķis: Sniegt izpratni par matu kopšanas pamatiem, matu tipiem, matu kosmētiku.

Stundu skaits: 3


Tekstilmozaīkas tehnoloģija

Mērķis: Apmācības  procesa rezultātā sniegt interesentiem zināšanas un prasmes tekstilmozaīkas šūšanas pamatos, ievērojot  pareizu tekstilmozaīkas sašūšanas tehnoloģiju, iemācīt iecerētās idejas atveidot skicēs, kuras tiek realizētas gatavos darbos, veidot izpratni par tekstilmozaīkas veidošanas principiem (krāsu salikumi, kompozīcija, proporcijas, ritms u.c.), veicināt materiālu otrreizēju izmantošanu, attīstot „zaļo” domāšanu.

Stundu skaits: 24


Sieviešu vieglā apģērba izgatavošanas tehnoloģija

Mērķis: Sniegt izpratni par dažādiem apģērbu piegriezumiem un, to ietekmi uz tērpa formas un proporciju veidošanos. Attīstīt spējas veikt konstruēšanu un modelēšanu konkrētam modelim atbilstoši modes tendencēm.

Stundu skaits: 36


Sieviešu svārku konstruēšana un modelēšana

Mērķis: Sniegt izpratni par dažādiem apģērbu piegriezumiem un, to ietekmi uz tērpa formas un proporciju veidošanos. Attīstīt spējas veikt konstruēšanu un modelēšanu konkrētam modelim atbilstoši modes tendencēm.

Stundu skaits: 16


Skaistumkopšanas pakalpojumu sniegšanai noteiktās minimālās higiēnas prasības

Veicināt, attīstīt un uzlabot zināšanas un izpratni par higiēnas prasībām, normām un riskiem visiem saimnieciskās darbības veicējiem, kuri sniedz skaistumkopšanas pakalpojumus Latvijas teritorijā.

Stundu skaits: 8


Profesionālās pilnveides programmas


Apģērbu dizaina produktu izstrāde 160 st

Vēlies iegūt vai pilnveidot zināšanas apģērbu dizainproduktu izstrādē? Tad šī profesionālās pilnveides programma ir domāta Tev! Iemācīsies šūšanas tehnoloģijas, izstrādāsi modernus dizainus un spēsi pielietot savu stila izjūtu, lai radītu ko jaunu un nebijušu!

Mācību maksa 400,00 EUR


Grafiskā dizaina paņēmienu lietošana vides dizainā 160 st.

Vēlies iegūt pamatzināšanas dizaina jomā un iemācīties grafiskā un vides dizaina lietošanas pamatprincipus? Pievienojies un iemācies!

Mācību maksa: 400,00 EUR


Tālākizglītības programmas


Vizuālā tēla stilists 960 stundas

Sapņo kļūt par visāžistu? Sāc ar profesiju Vizuālā Tēla Stilists! Ar īstiem profesionāļiem mācīties ir viegli un aizraujoši.

Mācību maksa: 1220,00 EUR


Apģērbu dizainera asistents 960 st.

Sapņo kļūt par apģērbu dizaineri, sāc ar profesiju “Apģērbu dizainera asistents”! Ar īstiem profesionāļiem mācīties ir viegli un aizraujoši.

Mācību maksa: 1220,00 EUR


Tērpu izgatavošanas un stila speciālists 960 st.

Sapņo kļūt par apģērbu dizaineri, sāc ar profesiju “Tērpu izgatavošanas un stila speciālistu”! Ar īstiem profesionāļiem mācīties ir viegli un aizraujoši.

Mācību maksa: 1268,80 EUR