Kursi un semināri


Datorprasmes grāmatvedībā (programma Jumis)

Ja Tavs darbs ir saistīts ar grāmatvedību un finansēm, tad būtu vērts padziļināt savas zināšanas datoprasmes grāmatvedībā, programmā Jumis. Programmā ir paredzēts apgūt padziļinātas zināšanas un prasmes grāmatvedībā nepieciešamo uzskaites operāciju veikšanai un informācijas apstrādei, izmantojot grāmatvedības datorprogrammu Tildes Jumis.

Stundu skaits: 120


Datorprasmes grāmatvedībā (programma 1C)

Mūsdienu grāmatvedim ir jābūt zinošam un elastīgam, lai būtu konkurētspējīgam darba tirgū. Datorprogramma 1C Grāmatvedība ir paredzēta gan iesācējiem, gan pieredzējušiem grāmatvežiem, kuri vēlas apgūt grāmatvedības un nodokļu automatizētu uzskaites kārtošanu mūsdienu uzņēmumā.

Stundu skaits: 150


Finanšu datu analīze un pārskatu sagatavošana Excel programmā

Excel programma ir labs risinājums finanšu datu analīze un pārskatu sagatavošanā! Pilnveido savas zināšanas mācību kursā “Finanšu datu analīze un pārskatu sagatavošana Excel programmā” un darbs ar cipariem paliks vieglāks un interesantāks!

Stundu skaits: 120


Datorprasmes grāmatvedībā (Horizon vai Bilance)

Domā, kur iet mācīties? Sāc ar programmu Datorprasmes grāmatvedībā (programma Horizon vai Bilance)! Kursos tiks sniegtas prasmes, lai varētu patstāvīgi grāmatvedības programmā HORIZON sastādīt bilanci, peļņas vai zaudējumu aprēķinu un spētu veikt dažādas uzņēmuma saimnieciskās darbības operācijas, ieskaitot algu aprēķinu, pamatlīdzekļu nolietojumu u.c., kā arī sagatavot PVN atskaiti. Var būt tā ir tava nākotnes profesija!

Stundu skaits: 150


Tālākizglītības programmas


Komercdarbinieks 960 st.

Domā atvērt mazo biznesu, tad nāc pēc zināšanām uz Pieaugušo un mūžizglītības centru! Kopā ar mums tu  iemācīsies nodarboties ar nepieciešamo resursu plānošanu, sagādi un preču pārdošanu un virzīšanu tirgū, veikt ar loģistiku un preču pārdošanu saistīto darbību uzskaiti uzņēmuma noteiktā kārtībā, kā arī kārtot lietvedības dokumentus šajās jomās.

Mācību maksa: 1220,00 EUR


Mazumtirdzniecības komercdarbinieks 960 st.

Lai pārvaldītu veikalu, ir jāzina visi procesi no iekšpuses un jāsaprot katra detaļa. Ja vēlies papildināt zināšanas, tad nāc un apgūsti “Mazumtirdzniecības komercdarbinieka” kvalifikāciju, jo šī joma ir plaši pārstāvēta un pieprasīta. Šī ir laba iespēja tiem, kuri vēlas atvērt savu biznesu mazumtirdzniecībā vai vēlas uzlabot jau esoša uzņēmuma darbību.

Mācību maksa: 1220,00 EUR


Reklāmas pakalpojumu komercdarbinieks 960 st.

Pieaugušo un mūžizglītības centrs aicina apgūt kursu “Reklāmas pakalpojumu komercdarbinieks”. Pie mums tu iemācīsies plānot, vadīt un kontrolēt reklāmas risinājumu darījumus pēc izstrādātas un apstiprinātas uzņēmuma reklāmas koncepcijas. Radoši mācīties būs interesanti!

Mācību maksa: 1220,00 EUR